| adina_6125 a întrebat:

Buna TPU:*am o problema.acum 2 saptamani m-am despartit de prietenul meupe care il iubesc foarte mult.si eu sunt foarte buna prietena cu varul lui care e cu 4 zile mai mare ca el si cand sunt cu prietena mea cea mai buna la mine acasa il sunam si pe varul lui ca ii haios si ne distram cu el si cand vine incepe sa imi dea palme peste fund sa ma sarute de fiecare data are ocazia sa ma ia in brate sa imi puna mana pe sani si cand ma ia in brate ma impinge pe pat si el peste mine dar nu facem nimic.eu nu il las dar se mai intampla de ex cand se pune peste mine in pat il dau la oparte si plec. oare ma place? de ce se poarta asa

PS:de cateva zile cand il chem la mine zice ca nu poate ca nu stiu ce are de facut.de ce face asta? eu cu fostul nici nu mai vorbesc pentru ca il urasc pentru tot ce mi-a facut cat am fost impreuna. el s-a despartit de mine

1 răspuns:
| GeO_4487 a răspuns:

Pai asta ii normal ca te place ca asta vrea ori ce baiat sa se culce cu o fata si dupa aia sa zica PAtongue