| adina_6125 a întrebat:

Buna TPU:*am o problema.acum 1 saptamana m-am despartit de prietenul meupe care il iubesc foarte mult.si eu sunt foarte buna prietena cu varul lui care e cu 4 zile mai mare ca el si cand sunt cu prietena mea cea mai buna la mine acasa il sunam si pe varul lui ca ii haios si ne distram cu el si cand vine incepe sa imi dea palme peste fund sa ma sarute de fiecare data are ocazia sa ma ia in brate sa imi puna mana pe sani si cand ma ia in brate ma impinge pe pat si el peste mine dar nu facem nimic.eu nu il las dar se mai intampla de ex cand se pune peste mine in pat il dau la oparte si plec. oare ma place? de ce se poarta asa?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vrea sa fie cu tine.

| Castiel a răspuns:

Este si LOGIC ca vrea sa fie cu tine-.- ce este asa greu sa gandesti nitel? Dar ai grija!

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

E logic ca te place de asta se comporta el asa, sau poate vrea sa il faca gelos pe fostul tau prieten(asta daca nu se inteleg bine sau daca are vreun motiv s`o faca). Daca tu consideri ca iti place de el, va potriviti si aveti multe lucruri in comun de ce sa nu incerci cu el? bine dar as zice sa nu te combini cu el chiar asa d repede deoarece ai iesit dintr`o relatie acum o saptamana si pentru fostul tau prieten ar fi chiar o lovitura(crede`ma stiu ce zic) chiar daca el a incetat relatia sunt sigura ca inca mai tine la tine.

| anonimaDeLa3 a răspuns:

Eu cred ca varul ala simte ceva pentru tine,sau se poarta asa pentru ca este nesimtit.
totusi daca inca il placi pe respectivul, de ce il lasi sa te sarute? sau sa-ti puna mana pe sani?
totusi ai grija, sa nu se ajunga la altcevawinking