| MX_Em_1999 a întrebat:

Am o problema, am facut un cont pe "matrimoniale" care nu-l mai pot sterge, daca imi sterg contul de Yahoo se sterge si contul inregistrat de pe acesta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa ceri Adminului site-ului sa-ti dezactiveze contul, altfel nu vei reusii sa faci nimic.
Dar poti sa intrii in cont, sa stergi pozele tale personale, sa iti schimbi datele cu altele fictive si sa nu mai folosesti contul dupa aceea.

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Normal ca nu

| vocea a răspuns:

Nu se sterge dar poti sa nu mai intri pe el

| seth2016 a răspuns:

Da, stinge lumina in bucatarie si asteapta-te sa se stinga si in sufragerie.

Pana te lamuresti cum functioneaza netul poate scrii un email la adminstratorul site-ului. Cred ca te poate ajuta.