| anonim_4396 a întrebat:

Funda, am facut un cont pe "TWOO" nu am stiut ca sunt matrimoniale, cum il sterg sad

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Cum imi sterg contul?

Sigur vrei sa ne parasesti? Iti vom simti lipsa! Daca sigur vrei sa iti stergi contul, te rugam sa mergi la Setari si sa alegi Schimba in sectiunea Cont. Alege apoi 'Sterge Cont' si urmeaza instructiunile.

| KMaddieK a răspuns (pentru onasis1961):

Nu pe TPU pe TWOO

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Da! Pe Twoo! Te descurci sau nu?

| GavriloaeAna a răspuns:

Si eu imi facusem cont pe Twoo nestiind ce se petrece pe acel site.Si am cautat pe Google cum imi pot sterge contul.Si am primit raspunsul.Site-ul care m`a ajutat este acesta http://haotik.ro/......o.htm.Sper ca te-am ajutat:D Funda?