| MgtfDinamo a întrebat:

Am o problema... Deci eu sunt la o prietena si o sa raman la ea peste noapte. Am facut schimb de secrete si am aflat ca il placem amandoua pe acelasi baiat din clasa; acelasi baiat afemeiat, care se uita la toate fetele si acelasi baiat laudaros si superficial... Ciudat, nu? Amandoua il uram si il iubim in acelasi timp. Ce sa facem? Am facut un pact ca sa nu ne certam pentru un baiat. Dar amandoua vrem sa fim cu el! Ce sa facem?

Răspuns Câştigător
| SwEetAnnIs a răspuns:

Daca e afemeiat, nu e bine sa fiti cu el, daca nu te place, pentru ca ii vor umbla ochii dupa toate fetele si va va rani, deci, cred ca e mai bine sa il uitati, asa am patit si eu, placeam un baiat si s.a schimbat, a devenit un... si a vrut sa fie impreuna cu cea mai buna prietena a mea, dar e l.a refuzat si s.a uitat la altele, chiar daca stiam ca il plac, nu te va iubi cu adevarat. Funda?

3 răspunsuri:
| marya868686 a răspuns:

Il lasati pe el sa aleaga sau renuntati amandoua la el, dar daca e o prietena ft buna dea ta poti sa il lasi ei...

| shadow72 a răspuns:

Tipic fetelor...o sa ajungeti sa va certati la un moment dat

| iamalaletniaiadoci a răspuns:

Baietii mai sunt..sunt sigura ca veti fericite ambele, dar nu cu el ))