| felyfifi13 a întrebat:

Sall tpu....am o mare problema si sper ca ma puteti ajuta! tocmai m-am despartit de un baiat cu care am fost timp de 5 luni! inca il mai iubeam pana azi cand am aflat o gramada de lucruri super interesante! 1.so dat la o fosta cmbp a mea, si din cate am aflat o fost cu ea pe la spatele meu dar nu a durat mult! in fine, nici unul nu vor sa recunoasca! si 2. am mai aflat ca pe timpul relatiei noastre a mai fost cu o fata, si relatia lor a durat vreo 2 saptamana! oricum, astazi am vorbit cu fata respectiva si am aflat ca amandoua vrem sa ne razbunam pe el pentru tot ce a facut! si sincer ca eu nu am nici o problema cu fata respectiva, doar cu el! deci cea ce doresc eu sa va rog este sa imi dati niste idei de planuri pe care sa le punem noi doua in aplicare ca sa il facem sa regrete totul! dau funda...ms

Răspuns Câştigător
| felyfifi13 explică (pentru Floreenofficial):

Faza e ca eu chiar vreau sa stie ca acum eu si fata acea 'suntem prietene'...si mai era faza ca el credea mereu ca poate sa aiba pe oricare alta in timp ce e cu mine, iar eu sa nu aflu! si vreau sa stie ca nu e asa!

| Floreenofficial a răspuns (pentru felyfifi13):

Uita-te pe ce ti-am dat si mai consulta-te si cu prieteni apropiati.Bafta! happy

6 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Usor, mergi unde merge si el, imbracati-va super sexy (nici chiar vulgar) fiti voi insiva, si imprieteneste-te cu fata aia, asta da razbunare. Daca vrei sa faci un plan complicat atunci o sa depui efort si asta inseamna ca iti pasa, nu vreti niciuna din voi sa credeti asta, nu? Si cel mai bine, nu il baga in seama DELOC!

| felyfifi13 explică (pentru DracusorImpielitat):

Da,dar vreau sa sufere super mult... deci cam vreau un plan mai compllicat...ai vreo idee?

| AndyLavy a răspuns:

Daca te razbuni inseamna ca iti pasa. si il vei face pe el sa vada acest lucru. indiferenta doare cel mai tare, crede-ma, si nimic nu e mai rau decat asta. gandeste-te, ca daca faci vreun plan si nu iti iese, tot tu vei iesi in dezavantaj fata de el. nu il baga in seama, nu mai aduce vba de el, pari indiferenta in preajma lui, fericita si zambareata, si isi va da seama ca pentru tine nu a insemnat nimic. asta il va durea. si daca nici asta, inseamna ca nimic. bafta.

| felyfifi13 explică:

Multzumusk toturor!