| MAIAcares a întrebat:

Hello TPU friends.love struck Mi. a fost dor de voibatting eyelashes Deci, sa trecem la treaba. Am, din pacate, o noua intrebare-problema. Stiti, baiatul de care v.am spus, cu care am facut. o pentru prima data, ei bine, dupa 5 luni ( timp in care am facut. o de 2 ori ) am inceput sa ne certam si sa ne plictisim unul de altul. Intervenise monotonia aceeasi dezgustatoare, asa ca, atat el, cat si eu, se arata foarte indiferent si plictisit. El e un baiat mai independent, ca sa zic asa, asta a fost cea mai lunga relatie a lui ( huh, ce fraier:-s ) a spus ca sunt cea mai super prietena pe care a avut. o si ca niciodata nu ma va uitabatting eyelashes ( ah vai draguta de mine...) etc etc chestii siropoase. DAR ( exista si un "dar" ) cu toate astea amandoi am hotarat ca e mai bine sa punem punct. Sincer, nu vreau sa ma laud, Doamne fereste, dar uneori simt ca nici nu m. a meritat...parca as fi facut o greseala. Nu stiu daca a tinut la mine si asta ma pune pe ganduri uneori. El e genul de "golan" al scolii, innebuneste fetelelaughing) termina cu ele in maxim doua saptamani, nu le da atentie si astea si totusi pentru mine a facut cateva exceptii spectaculoase daca facem aluzie si la reputatia lui. Adica toata lumea se mira cum se am stat atat de mult cu el, ah, eu o fata oarecare a reusit sa. l tina langa ea atata timp si alte pitipoance mega-experimentate au fost expediate in mai putin de 3 zile. laughing Ok, e fitos, stiu. Deci, intrebarea mea este, oare a tinut la mine?batting eyelashes Macar asa putin. Nu regret ca mi-am inceput viata sexuala cu el absolut deloc, nu regret nici ca ne.am despartit pentru ca 60% oricum a fost alegerea mea. Dar, totusi, oare credeti ca a simtit ceva dragut pentru mine in inimioara aia a lui de smecheras laudaros?puppy dog eyes Multumesc, fundoi mare si portocaliu love struck

Răspuns Câştigător
| zambethツ a răspuns:

Da.am citit tot. din pacate dk e atat de smecheras si pe alte fete pitipoance mega-experimentate le expediaza rapid e normal si logiiic papusa ca la tine a tinut se simte se vede cu ochiul liberbig grin nu sta nimeni cu o fata atat fara sa tina macar putin la ea desi la tine cred ca a tinut extreem de mult dk zici ca pe altele le expedia asa repede. e frumos ca ati fost de comun acord sa va despartiti cred ca toate despartirile ar trebui sa arate ca a voastra fara certuri chestii simplu si frumos.ma bucur de asemenea ca nu regreti nimic din ce ai facut imi dau seama ca nici timpul pierdut si ma bucur ca mai mult a fost alegerea ta deci nu vei suferi.In inimioara lui cu sigurantsa a fost si cred ca ink mai este un locusor acolo mic sau mare pentru tine pentru ca o iubire nu se uita asa usorlove struck
kiss dulcic:*

1 răspuns:
| Ayna a răspuns:

Daca sincer, nu inteleg : de ce vreai sa stii asta? Ce mai conteaza? Eu iti propun sa iti cauti de viata ta si sa nu te gindesti la asemenea lucruri; cu atit mai mult ca tu in asa mod, fara sa iti dai seama iti faci iluzii ca o sa fiti iar impreuna.
Asa ca sau renunta la tot, sau impaca-te cu el si, daca relatia e devenit mai monotona asa, fa-o tu sa fie mai colorata! Fii mai nebunatica sa zic! Fa lucruri la care nu se asteapta nici el, nici tu!
(cum ar fi sexul intr-un viceu din club, liceu si chestii din astea!)
Asa vei schimba anturajul relatiei, iar el va fi incintat de nebunia ta!
Succese!happy