| idlelicious a întrebat:

Am o problema interesanta.Aseara am dormit cu o prietena de 21 de ani, eu am 15 ani.Am stat noi pe mess, am ascultat muzica, dupa care eu ma duc la toaleta iar cand ma intorc m. a intrebat daca vreau sa ii fac si ei un masasj. I-am spus ca "da", si mi-a spus sa ma urc pe ea (Sa stau cu fundul pe fundul ei). Am inceput sa ii fac masaj, si dupa vreo 25 de minute am inceput sa ma apropii din ce in ce mai mult de tatele ei, ii masam si fundul, ii desfaceam bucile, ma jucam cu sfarcurile ei, si la un moment dat m-a intrebat :"Ce faci ma? M-ai cam F**e tu asa in esenta >ta:" iar eu i.am spus:"E nu...Reciproc nu doar eu"(ironic). Dupa care ea a spus ca se duce sa fumeze o tigara iar cand sa intors a venit cu o banana, musca din ea destul de atragator, mai mult o lingea si a spus ca se duce sa se culce ca este foarte tarziu.Nu stiu de ce nu a mai stat si daca relatia noastra o sa fie la fel.Tot la fel nu inteleg faptul de ce nu am facut sex.VA ROG AJUTATI-MA.AM MARE NEVOIE DE VOI:* VA PUP.

Răspuns Câştigător
| FataNoua a răspuns:

Pai eu cred ca fata la inceput s-a gandit sa o faceti, sau ai statea cat de cat gandu la asta, doar ca pana la urma in timp ce ai faceai tu masaj sa rasgandit, s-a gandit ca esti mai mic ca ea sau la legatura dintre voi. Apoi cred ca s-a jucat un pic cu tine cu banana aia, si-a batut un pic joc de tine mai bine zis. Dar eu cred ca o sa ai sansa alta data o faci cu ea, nu te lasa, daca sa ajuns pana aici inseamna ca se poate. SUCCES

9 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Fiindca si-a batut joc de tine ma pustulica. Tu nu ai penis pentru ea, a vrut sa vada ce-ti poate capu, doamne ce copil! laughing

| valy1233 a răspuns:

Ea 21, tu 15 a facut misto de tine rolling on the floor)))) rolling on the floor

| MitroiBogdan a răspuns:

Bai tu ori ai vazut prea multe filme ori vrei sa te dai interesant ori ai imaginatie atat de bogata in cat nu o poti stapanii. Una de 21 de ani nu e interesata de unu de 15 din 2 motive unu se numeste pedofilie doi poate avea repercursiuni juridice iar motivul de baza este ca tu ai un penis de 10 12 cm cel mult pe cand ea are un vagin de circa 10 14 cm in concluzie penisul tau nu e suficient de lung si imi inchipui ca nici gros nu e incat sa o satisfaci si in plus ce draq stii u sa faci la 15 ani. Daca iti pune aia vulva in cap zici ca e palarie drace. Ba da imaginatie bogata mai aveti.

| cccristi a răspuns:

Ce vrajeala, dar ce imaginatie bogata ai, chiar crezi ca cineva te crede?

| SabinaRsT a răspuns:

Esti fata sau baiat ?

| byby97 a răspuns:

Eu cred ca daca fata respectiva are 21 de ani nu i-ar ajunge p*****l tau ala micu rolling on the floor asa ca cred ca ai o imaginatie super. I-a zi-mi u mie pe orice fata care o doresti o vezi goala? ( in imaginatia ta aia super )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu nu vrei sa fi lezbianca nu? ti-as sugera sa o lasi balta deoarece nu are rost mai bine gaseste-ti un iubit decat o iubit(2 fete). Asta e parerea mea si eu cred ca a mustrat-o coontinta atunci cand s-a oprit si de aceea nu a continuat...

| Allé_3818 a răspuns:

Tu esti fata sau baiat?
Daca esti fata las-o-n pace ca nu este interesata de fete.
Si daca esti baiat esti prea mic pentru ea.happy

| idlelicious explică:

1 la mana sunt baiat, 2 la mana ne cunoastem de 10 ani in, stiu multe despre ce chestii face ea si din astea, incercati sa imi dati raspunsuri care m.ar putea ajuta nu sa va dati voi cu parerea despre ce a facut ea, ce pot face acum ma intereseaza (Multumesc STEAUA pentru raspunsul tau).