| Keopspublic1999 a întrebat:

am o problema,la doua fete frumoase le place de mine se vede ca sunt moarte dupa mine,iar eu iubesc o fata de un an (o amica buna) si nu stiu ce sa fac + de asta ea are si iubit si nu prea se mai înțeleg bine... Ce ziceți aleg una dint-re cele doua si n-a obișnuiesc cu ea, ori astept sa se desparta? Funda la cel mai bun răspuns

Răspuns Câştigător
| unrequitedlove a răspuns:

Cred că ar trebui să astepti ca prietena ta să se desparta si sa-i spui ce simti. In caz ca ea nu va fi de acord cu relatia voastra, poti incerca cu una dintre cele doua fete. Poti incerca sa iesi cu fiecare, pe rand, pentru a fi sigur de care iti place mai mult. Mult noroc happy funda?

6 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Simplu. Te duci si i spui la cea de care iti place ca o vrei si, ca daca e dispusa sa il paraseasca pe iubitul ei pentru tine, tu o vei lua pe ea. Daca zice vrea asa, ai reusit cu ea, daca nu vrea atunci alege una din cele doua.

| neutrino a răspuns:

Asteapta.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

E rost de un ménage à trois.

| Green66 a răspuns:

„Te iubește femeile și ie moarte dupe tine"
Singura soluție e să te convertești la Islam și să-ți iei 3 neveste, așa vei fi fericit.

| CrissNocturne a răspuns:

Ascula-ti inima. Adica asteapta sa se desparta, pentru ca tot nu o sa faci fata dragostei.

| heart20 a răspuns:

Mai bine asteapta sa se desparta... daca o iubesti pe ea ...asteapta sau ii poti spune direct in fata...( dupa ce se desparte de el) ea sigur va spune da. daca sunteti buni amici.iar celelalte doua fete. spune-le ca iubesti pe altcineva...