| edialexandru97 a întrebat:

Am 16 ani. Mai am un frate geaman. Deci. Imi place de o fata care are 12 ani nici nu mai stiu. Si iei ii place de mine si imi tot spune ca ma iubeste bla bla bla.Dar a zis ca nu e pregatita sa aiba o relatie si am inetles-o. Dar nu stiu daca e asa Cred ca nu si doar si-a cam batut joc de mine. Deci de doua zile nu mi-a mai raspuns pe facebook. Azi cand am iesit afara am sunat`o si tot nu mi-a raspuns. Si mi-am adus aminte ca fratele meu (nu intelegem bine dar in rest nu vorbim niciodata de fete sau treburi din astea si ii cam pare rau cand aude ca am o prietena si se tot baga sa ma desparta, cand aude ca de la alti baieti ca imi place de o fata, imediat se baga si el si ii zice ca ii place de ea.Cred ca a facut asa de vreo 3 4 ori pana acum. Eu nu i-am facut niciodata asa dar asta e. E fratele meu. in fine). Am net si pe telefon si am intrat pe facebook si am iesit si nu m-am deconectat. Si cand am adormit mi-a luat telefonul si s-a uiat si a vazut ca mi-a trimis te iubesc chestii din astea. Si i-a spus ei. Si ea s-a suparat pe mine si acum nu m-ai vorbeste cu mine imi pot zice ``Lasa-ma``. Si nu e prima data cand face asa. Ma gandesc ca daca e intr-adevar indragostita nu s-ar supara din asta. Pana la urma ce e asa rau daca iti place de cineva. Eu sunt mai mult ca sigur ca nu i-a pasat niciodata de mine. Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fetei poti sa-i spui cauza si ca era fratele tau si la fratele tau ar trebui sa-i dai o lectie iar daca continua tot asa sa i-o torci ca tie frate ca nu doar nu lesi ca el sa-ti distruga pana la urma si viata nu? torci ca tie frate ca nu doar nu lesi

Răspuns utilizator avertizat
| Evilo a răspuns:

Eu...eu tot ce zic este ca trebuie sa ii tragi un sut i cur fratelui tau, dar rau de tot, sa nu se mai bage in chestiile tale. Despre fata ce sa zic, efectiv m-a cam bulversat povestea ta si habar nu am, nu ai fost prea clar. Eu zic sa incerci in continuare.

| anonimcusangerece a răspuns:

Evilo ai mare dreptate... vorbeste cu fratele tau si spune-i sa nu se mai bage in relatile tale! Din spusele tale imi dau seama ca fratele tau e cam invidios nu crezi? Sper ca nu te vei supara pe mine dar asta e parerea mea....Ai grija ce faci cu fata in continuare laughing

| Bibi_Inna_1998 a răspuns:

Eu zic ca fata e de vina pentru ca asa mai sunt unele sevad prea mult bagate in seama (sper sa nu te superi) dar mai las-o un timp si ai sa vezi k se va intoarce ea la tine