| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o problema mai complicata adica pentru mine acum nu stiu cum o sa vise para intrebarea este un baiat de aceeasi varsta cu mine si iell i-a zis unei colege ca el ar putea sa stea cu mine daca vrea dar el nu vrea oke am trecut peste asta dupa o luna el sa combinat cu cea mai buna prietena amea si azi am iesit afar cu mai multi si cand am plecat acas el mia facut semn cu pana si a pus-o la gura si face papa noapte buna dar mai vorbim pe mess nebuno care esti aa si da inainte de a se combina cu prietena care inca mai sta cu ia neam pupat chiar nu stiu ce sa fac adica exsista vreo speranta ca imi va veni randul sa stau si eu cu el candva

Răspuns Câştigător
| Finlandianebuna a răspuns:

Fi sigura ca acest băiat nu vrea sa stea cu tine pentru ca tine la tine, el vrea sa arate tuturor ca este un cuceritor sau gigolo, cum vrei sa ii spui. Oricât de mult îl placi nu ar trebui sa stai cu el pentru ca la sfârșit vei avea de suferit. Eu iti spun acest lucru din proprie experiența si nu vreau sa mai treacă si alte fete prin asta, acum fa cum vrei dar vei avea de suferit iti zic sigur.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da. Stai la coada in speranta ca nu vine cineva peste rand.

| ZambestePitikaTeIubeste a răspuns:

Mersi diane! am sa iau sfatul tau in considerare