| pisifrumoasa28 a întrebat:

Buna,TPU,am o problema,nu stiu pe ce am apasat,dar mi s-a intors ecranul in cealalta parte,puteti sa-mi spuneti cum sa fac sa imi apara ecranul normal! Funda, cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| war4RO a răspuns:

Ctrl + Alt si apoi pe sageata in sus! Fundasmug?

2 răspunsuri:
| RadioactiveUranium a răspuns:

Te duci in control panel selectezi Intel(R) GMA Driver te duci la Display Settings selectezi acolo 0 si dai apply si dupa OK asta doar in cazul in care ai xp

| дфтф a răspuns:

Buna!
Ai dereglat aspectul de vizualizare!
Apasa Click dreapta pe desktop, daca reusesti si selecteaza rezolutia, pune-o la 90° sau la normal, eu am windous8 si mi-e greu sa-ti spun cum e meniul de la setari daca ai xp insa daca ai 7 e perfect