| DarkEyesR a întrebat:

Buna,am o problema urgenta la laptop,am apasat pe ceva din greseala si mi s-au intors toate invers,trebuie sa stau cu capul intr-o parte, ma poate ajuta cineva repede,,! dau funda

Răspuns Câştigător
| Emil_Stanciu_1993 a răspuns:

Daca ai Win7 ca mine, ai apasat Ctrl + Alt + [sageti], sau cam asa ceva, vad ca acum nu imi mai merge, dar asa era cu Ctrl + sageti sau Alt+ sageti...
Vezi u.

| DarkEyesR explică (pentru Emil_Stanciu_1993):

Mersi,a mers ctrl+alt+sageti,. mersiiii, funda!big grin

2 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Pentru windows 7/ 8. click dreapta pe desktop -> screen resolution -> orientation: Landscape -> apply -> ok