| ingrydutza2000 a întrebat:

Buna TPU am problema la care sper ca ma puteti ajuta deci mie imi place un baiat dar nu stiu sigur daca el ma place am sa va scriu anumite lucruri ce s-a intamplat si o sa vreau sa imi spuneti daca credeti ca ma place va rog fara jignir
1)m-a luat oarecum in brate de 2 ori
2)fettele imi zic ca se uita mereu dupa mine
3)i-am facut jocul cu cartile de joc nunta(nu stiu daca stiti jocul) si mi-a iesit ca ma casatoresc cu el si el se bucura ca a iesit cu mine
4)aproape mereu cand stau jos se pune langa mine
5)mereu cand il rog sa mai stea pe afara mai sta
6)a zis ca sunt draguta, simpatica si adorabila cand il rog frumos ceva
7)a zis ca ar face oricedaca il rog frumos ceva
8)mereu cand iesim pe afara mereu ma cheama pe mine prima in intr-un anumit loc
9)mereu se da mare in fata mea
10)acum 2,3 zile am fost cu o fata in currtea scolii si ea statea pe banca si eu ma jucam cu baietii fotbal(statea in poarta) dupa aia a venit acel baiat langa mine in poarta ca si cum ar fi vrut sa stea langa mine
11)m-a intrebat ce cred despre hainele lui
12)a zis ca se intelege cel mai bine cu mine dintre toate fetele cu care stau pe afara
13)l-am intrebat cat la suta ma considera prietena(amica) si a zis 100%100
ce credeti ii place de mine?
vreau pareri si sfaturi va rog
va rog fara jigniri daca nu aveti nimic bun de spus atunci nu spuneti nimic
multumesc

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pune un prieten comun, in care el are mare incredere sa se intereseze, cam ce parere are despre tine si daca ar vrea sa fie combinat cu tine!

| sebby27 a răspuns:

E clar ca te place.Mai bate si tu apropouri. Poate iese ceva fainwinking

Bafta!

| Xenia16 a răspuns:

Da ii place si nu stie cum sa iti spuna si incearca sa iti arate prin gesturi si fapte

| Babydin4you a răspuns:

Sigur ii place de tine, dar probabil este un baiat mai timid, care nu indrazneste sa iti spuna direct ce simte si incearca sa-ti arate asta prin faptewinking