| Ibiri_Laver_1997 a întrebat:

am si eu mare nevoie de ajutor si urgent! Caut de cateva zile autocare care pleaca din Bucuresti spre Bansko, Bulgaria. Nu alt oras, ci Bansko ca sa fie clar. Si tot ce gasesc sunt cazari care au si transport optional, dar eu am nevoie doar de transport dus fara cazare. Ma puteti ajuta va rog? Am nevoie pentru data de marti 24.01. Fundaaa!

1 răspuns:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Singura ta solutie e sa gasesti pe cineva cu masina care pleaca in ziua respectiva care are un loc in plus si e dispus sa te ia. Cu transport public e foarte greu de ajuns. Sau apelezi la cei care au transport optional si platesti doar drumul in caz ca pleaca si altii si au un loc liber.