| Ibiri_Laver_1997 a întrebat:

am si eu mare nevoie de ajutor si urgent! Caut de cateva zile autocare care pleaca din Bucuresti spre Bansko,Bulgaria. Nu alt oras, ci Bansko ca sa fie clar. Si tot ce gasesc sunt cazari care au si transport optional, dar eu am nevoie doar de transport dus fara cazare. Ma puteti ajuta va rog? Am nevoie pentru data de marti 24.01. Fundaaa!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O simpla cautare pe google te lamurea.
Memento Bus au curse directe... insa e cam tarziu sa rezervi pentru 24 conform site ului lor

| VibeTrix a răspuns:

Stiu eu! Te duci pe jos!

| FlorentinaMariaRusu a răspuns:

O mica intrebare : sa pleci pe 24 sau sa ajungi pe 24?

| FlorentinaMariaRusu a răspuns:

Trebuie sa pleci pe 24 sau sa ajungi pe 24