| unvisalbnegru a întrebat:

Am si eu nevoie de niste sfaturi.Am 17 ani si am o relatie la distanta cu un baiat de 25 de ani. El e plecat in Italia. Avem 7 luni de cand ne-am combinat dar ne cunoastem de vreo 3 ani. Locuim in acelasi cartier si parintii nostri se inteleg foarte bine si sunt de acord cu relatia noastra. Vorbim in fiecare zi la telefon ne trimitem mereu mesaje, vorbim in fiecare seara vreo 3-4 ore pe mess in week-end aproape non-stop. E ca o relatie normala doar ca nu e cu "trupul" langa mine. Oricum el ma iubeste si mi-a dovedit-o.De cand ne-am combinat am stat impreuna doar 2 saptamani de Craciun cand o venit in tara.Nu locuiam impreuna dar ne vedeam foarte des in alea 2 saptamani nu am intretinut relatii sexuale cu el dar aveam si momente putin mai intime dar nu am facut sex.Acuma el iar o sa vina in tara de pasti vreo 2 saptamani si nu stiu ce sa fac.Cand am vb cu el pe mess mai demult mi-o spus ca vroia sa facem dragoste alea alea atunci cand era acasa si atunci nu i-am zis nimic dar mi se pare ceva normal ca la varsta lui sa intretina relatii sexuale cu persoana iubita dar tin sa mentionez ca eu inca sunt virgina dar am avut multe alte relatii cu baieti dar nu am vrut sa fac sex cu primul venit. Oricum intre noi este o relatie serioasa si deja ne gandim la un viitor impreuna chiar daca e mai indepartat. Ce parere aveti este bine sa "facem prostioare" cand vine in tara? pentru ca daca o iau asa nu o sa raman virgina pana dupa ce ma maritrolling on the floor

2 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Daca esti sigura ca te iubeste si tu il iubesti pe el si aveti o relatie frumoasa de ce nu? este ceva normal si foarte frumos

| MeMyself a răspuns:

Daca sentimentele sunt puternice intre voi, atunci eu zic ca e in regula! Varsta nu conteaza atunci cand iubesti cu adevarat!happy
happy