| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu nevoie de niste sfaturi... sunt impreuna cu un baiat de 4 ani dar in tot acest timp el a mai fost plecat il iubesc cred ca si el ma iubeste dar intre noi viata sexuala numai e... cand ne-am gasit dupa 4 luni in 2 saptamani o singura data am avut contact sexual cu el, pe strada nu ne tinem de mana, cand mai sunt si alte persoane in jur e rece cu mine nu ma saruta nimic. Seara dormim impreuna ma ia in brate chiar nu stiu ce mai cred si ce sa mai fac. am incercat sa vorbesc cu el bineinteles dar fara nici un rezultat credeti ca ma puteti ajuta cu cateva sfaturi el e si mai incapatanat de fel

Răspuns Câştigător
| jupiterestru a răspuns:

Cred ca are pe altcineva.

4 răspunsuri:
| Cristinutzzzza a răspuns:

Esti de 4 ani cu elstraight face uni baieti sunt f aiurea sunt reci si nusi arata sentimentele.desi te iubeste totusi sunt 4 ani e imposibil sa nu fie atasat de tine sau sa te iubeasca.pai nu stiu eu i-as spune ca nu ma simt iubita degeaba te ia in brate seara daca voi in preajma altora sunteti ca niste prieteni si nu va tineti de mana.spune-i din nou iar daca nu o face nu stiu fi suparata arata-i ca chiar a inceput sa te deranjeze acest lucru. daca te iubeste iti va face ce plac. daca nu va trebui ori sa rupi relatia ori sa te adaptezi situatiei sperand ca intr-o zi va fi si el mai iubitor(desi daca te superi si ii arati ca te deranjeaza ar trebui sa faca ceva in privinta asta daca te iubeste altfel nu o face destul)pentru ca la urma urmei cred ca el orice iti cere sau daca il vezi suparat incerci sa repari si sa ii faci pe plac.pentru ca il iubesti.succes:*

| ralusycretz a răspuns:

Daca voi nu mai aveti un contact sexual, e o problema. mai ales ca el a fost plecat si a venit dupa o perioada. nu e normal. Ori a facut-o cu altcineva, ori nu il mai atragi asa de mult. Te sfatuiesc sa fii mai inventiva si in viata reala dar si in pat. da vii cu lucruri noi, sa beti un vin rosu, sa ii faci un streptease. Asa il tii langa tine si nu ar mai merge la alta. A intervenit monotonia intre voi. Daca nu te ia de mana intre prieteni si nu te saruta, nu e asa o mare problema. Unele persoane, mai ales baietii, vor sa para mai duri in fata prietenilor, mai seriosi si sa nu arate ca sunt asa dragastosi si mort dupa femeia de langa el. Ei vor sa arate ca partenera de langa ei este cea care il vrea mai mult si este mai iubitoare. Deci, stai linistita, din acest pct de vedere nu e o problema. Trebuie sa te obisnuiesti. Daca seara te tine in brate inseamna ca te iubeste, clar! Tu trebuie sa mai lucrezi la parte intima. Toti barbatii vor ca partenera lor sa fie o curva in pat si o doamna in societate (scuze expresia dar asa se spune si este foarte adevarat). Mai gandeste-te la partea asta.

| Alexandra_1802 a răspuns:

Nu cred ca are pe alta, dar cred poate ca cineva din prieteni lui au facut misto de el la adresa lui, si poate se simte jignit si rusinat ca sa se mai comporte cum se comporta inainte, incearca sa vorbesti cu el cand sunteti amandoi intr-o stare buna, dar daca il vezi ca incepe sa se agite lasa-l sa se calmeze. si inchei subiectul si deschizi altul care sa ii convina si incerci sa deschizi de fiecare data sub. asta daca continua sa se comporte asa, batei apropouri.

Succesc!

| Alexandra_1802 a răspuns:

Imi pare rau pentru tinesad. Lasa ca o sa gasesti unu mai bun si care sa te iubeasca asa cum esti nu, numai pentru sex.