| cristina_3030 a întrebat:

Am nevoie de sfaturi de la voisad
Prietenul meu s-a schimbat foarte mult, numai este ca inaintesad
Acum este mai distant cu mine, rece, indiferentsad
Am incercat sa vorbesc cu el dar spune ca mi se pare mie, ca el nu are nimic, ca este acelasioh go onsad
Numai iese pe afara asa cum iesea inaintesad, spune mereu ca ii este frigoh go on(l-am inteles o data de 2 ori dar vad ca el tot asta spune mereu)
Atunci cand iese afara, rugat de prieteni pentru ca daca eu ii zic sa iasa nu iesestraight face, nu prea mai ma pupa, numai ma tine in brate, vorbeste doar cu prietenii lui si de mine si uita ca sunt acolooh go on
Uneori se comporta cu mine de parca nici nu suntem impreunacrying
Stam pe aceeasi strada, poate sa stea in bloc ca sa nu ii mai fie frig dar nici asa nu vreasad
La inceputu relatiei se comporta super frumos cu mine, ma saruta, ma tinea in brate, de mana, iar acumsigh
Avem 3 luni si o saptamana de cand suntem impreunasad
Sincer nu as vrea sa il pierd pentru ca tin mult la elsad
Simt ca relatia se duce incet incetcrying
Sunt terminata, numai stiu ce sa facsad
Voi ce ma sfatuiti? am nevoie de sfaturi, va rog multhappy

2 răspunsuri:
| ZaRa007 a răspuns:

Uite dka vrei ia id mew sa vb mai multe stii e urat sa iti spun pe forum uite id mew dka iti e de ajutor alex_george2012

| IzabellaVanessa a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu el foarte serios si sa ii spui ce simti tu...si ce schimbari ai observat la el. daca e un barbat adevarat iti va spune ce se intampla cu el. daca nu este ar trebui sa te gandesti la tine si sa te desparti de el.pentru ca oricum lui nu ii pasa si nu vrea sa se schimbe nu?
Nu vreau sa va despartiti.dar gandeste-te la tine si la cat de mult de doare indiferenta lui. sper ca ti'ai fost de ajutor si sper ca toata probleme de genul asta sa dispara :*