| allerazvi a întrebat:

Am si eu nevoie urgenta de o declaratie de dragoste...cine ma ajuta?batting eyelashes e urgent:X:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand plangi dupa zambetele de ieri inseamna ca ai pierdut mult.
Cand zambesti pentru sperantele de maine inseamna ca ai invatat multe.
Cand inima ti-e usoara si la bine si la greu inseamna ca ti-e plina de dragoste adevarata. Nu-mi reprosa prea mult greselile si nu ti le regreta pe ale tale, multumeste vietii ca avem pentru ce lupta, iti multumesc tie ca ori de cate ori cad am cine ma ridica, voi pierde mult dar ori de cate ori ma voi trezi in bratele tale voi zambi si voi castiga... nu voi privi in urma, nu voi mai implora nici viitorul caci totul se va regasi mereu aici si acum in inima mea si a ta!
Te iubesc!
funda?

3 răspunsuri:
| XxSh0xFirexX a răspuns:

O declaratie de dragoste vine din inima deci no so primesti faina cea mai faina declaratie de dragoste e cea care o faci tu nu cei care o fac toti doar pentru funda

| allerazvi explică:

Da mie oricum imi trebuie pentru ceva la romanahappy