| ioana_6047 a întrebat:

atunci cand nu mai esti virgina gaura este mai mare fata de cea a unei virgine? mersi.(fara mistouri, glume etc).

Răspuns Câştigător
| Maria204 a răspuns:

Da este mai mare. Funda?

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Vaginul este o cavitate virtuala si orificiul vaginal este foarte elastic si revine imediat la dimensiunea anterioara. Intr-adevar, poate fi usor mai mare decat la o virgina, dar nesemnificativ si numai daca compari orificiul vaginal al aceleiasi femei inainte si dupa dezvirginare

| RXN a răspuns:

Nu.
Vaginul are muschi si este foarte elastic, deci nu devii nici mai 'stramta', nici mai 'larga' dupa ce-ti incepi viata sexuala.Vaginul,ce-i drept,in urma excitatiei sexuale se mai dilata,favorizand penetrarea,dar n-are nicio treaba cu numarul de raporturi sexuale, dupa scaderea excitatiei, el revenind la forma initiala.

| Dash a răspuns:

Pai, nu neaparat!
Depinde de la o persoana la alta.

| R_8074 a răspuns:

Da iti dai seama.

| anaid a răspuns:

Nu ti se pare si normal sa fie?
uite un exemplu simplu.iti cumperi un sacou...are nasturi.la inceput iti este greu sa ii inchizi dar pe parcurs gaura se mareste si ii inchizi cu usurinta.Asa este si cu gaura aceealaughingrolling on the floor

| Musique a răspuns:

Nu cred...adica de ce sa fie mai mare...dar se poate (daca penisul era mai gros)
nu-ti fa griji, nu creste sa se face mai mica aunci cand faci sesc happy

| Anonim69 a răspuns:

Pai uite. Cand esti virgina,gaura in sine nu exista. Dupa ce intretii relatii sexuale aceea "gaura" abia atunci se face gaura,fiindca se rupe himenul[aceea piele care este intacta pana la raportul sexual,fiindca se rupe]. Oricum,nu toate fetele au vaginele la fel, unele le au mai stramte, altele nu.O seara placuta!

| ofataoarecare a răspuns:

Da,bineinteles.deoarece s-a largit.si s-a facut si mai elastic:-)

| helpu a răspuns:

Normal. Cand se rupe himenul vaginul isi mareste dimensiunilehappy

| bogdan3vl a răspuns:

Normal ca e putin mai mare dar nu e o problema asta, numai sa nu o faci des ca atunci o sa o ai f mare nu mare

| adryano23 a răspuns:

Logic ca nu are cum sa mai fie ca cea a unei virgine da depinde de cat de mult o exploatezi succes.

| KyTTy_2552 a răspuns:

Buna Ioana cum am inteles eu azi ca miau explicat mie si fetelor din clasa mea pai gaura este tot asa )))

| Kirilovici a răspuns:

Se mareste un pic dar nu-i nimic rauhappy