| myhaelcikkk a întrebat:

FUNDA! baietilor va plac mai mult fetele virgine sau nu? care sunt plusurile si minusurile sa nu fii virgina? va rog raspunsuri serioase... mersi mult :*

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Oricine isi doreste sa fie "primul", indiferent daca e baiat sau barbat.Chiar si fetele simt ceva deosebit, cand baiatul a fost virgin, chiar daca e mai stangaci.Intrebarea pe care si-o pune majoritatea masculilor este : " cu cati s-o mai fi culcat inaintea mea? Cu unul,sau cu un batalion? " Baietii moderni din ziua de azi,spun ca nu-i intereseaza,ca daca e iubire,bla, bla.Dar atunci cand ii apuca gelozia sau fixurile in cap, iti reproseaza.

7 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Agree Kirekegaard

| unnimeni a răspuns:

Depinde de persoana.
Una virgina nu o sa te satisfaca la fel de bine ca una cu experienta, dar e frumos sa stii ca tu esti primul, oricum daca iubesti cu adevarat prea putin conteaza daca e virgina sau nu.
In caz in care doresti doar placere sexuala, vei prefera una cu experienta, depinde de barbat ce isi doreste.

| cosmin21 a răspuns:

Stiti ce e o fata virgina? o fata mica mica si urata. deci mai rar sa gasesti una. mie unu mi-ar place una virgina sa stiu ca eu sunt primul, dar asta nu cred o sa se intample.

| 2dmv a răspuns:

Virginele cunosc mai bine dragostea si dupa actul sexual se ataseaza mai tare de baiat,devin mai dorncice de cunoastere si iubesc cu adevarat,e adevarat ca sufera foarte mult,iar daca o virgina ti se ofera inseamna ca pune suflet. Cele care nu sunt virgine sunt mai dificile mereu va fi ceva putred la mijloc, plus ca e mult mai frumos pentru noi sexul masculin ca suntem primii la aceea fata, te simti bine si pui suflet.Subiectul e cam intortochiat sincer.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Fete virgine mai gasesti pe la gradinita.Imi plac = pedofil.Deci,nu-mi plac.Plusuri? Mandria tatilor.

| Meteora a răspuns:

Doar cei care se multumesc cu putin pot spune ca nu prefera fetele virgine. Eu, personal am un respect aparte fata de cele virgine si o parere mai putin buna decat celelalte...

| Kierkegaard a răspuns:

Nu Sunt Curios De Ce Vrei Un Raspuns.Dar Sper Sa Te Lamuresc...Barbatii Sunt Aceia Care Alearga Dupa Fete Virgine.Baietii Sunt Altfel.Se Pune Suflet In Relatie Si Daca Iubesti Cu Adevarat Atunci Nu O Sa Te Intereseze Daca E Virgina Sau Nu...