| JustMe2099 a întrebat:

am si eu o intrebare care probabil o sa va plictiseasca big grin. eu in fiecare zi ma duc la piscina si vine si baiatul care il placeam (B.) cu un prieten de al lui (C.). C. se tot da la mine adica ma tine in brate si nu vrea sa-mi mai dea drumul, tot se baga in seama cand vorbesc cu prietena mea, ma apara atunci cand alti baieti vor sa ma inece si tot vrea sa stea pe langa mine si multe altele. toti zic ca ma place dar eu nu sunt prea sigura. B. (baiatul care il placeam inainte si el nu ma placea ) acum face din adins sa se izbeasca de mine in apa, inoata pe sub apa si ma prinde de picioare, imi desface sutienul de baie etc. oare B. ma place? cum sa aflu asta (fara sa-i spun in fata ) sau sa accept sa fiu impreuna cu C.( e destul de frumos )? va rog ajutati-ma.cel mai bun raspuns are fundita :*

Răspuns Câştigător
| Oanaaa123 a răspuns:

Depinde de care iti place tie mai mult. Daca il placi mai mult pe B. ar trebui sa fi atenta la comportamentul lui fata de tine, sa vezi cum reactioneaza cand stai de vorba cu alti baieti si iti vei da seama daca si el simte ceva pentru tine. Daca il placi mai mult pe C. si te simti bine alaturi de el ar trebui sa accepti sa fiti impreuna.

4 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Eu cred ca B. doar isi bate joc de tine.E genul de baiat care e mai afemeiat...cred ca er trebui sa fii impreuna cu C.Macar el te respecta si nu e nesimtit (daca ar indrazni cineva sa imi desfaca sutienul, sau sa ma atinga in vreun fel care nu imi place...as face FOARTE urat.Intreaba-i tu pe prietenii mei baietihee hee)Concluzia: nu ar mai trebui sa ii permiti lui B. sa iti faca ce iti face, ca sa nu le povesteasca si prietenilor lui si tu sa devii,, jucaria" lor.

| AllTogether a răspuns:

B s-ar putea sa te placa pentru ca semnalele astea cu branciurile arata ca e gelos pe C

| sellieania a răspuns:

Salut din cite am inteles tu il placeai pe (B) dar (C) se uita la tine iti tine apararea nu te casa la greu, se baga in ochii tai ca tu sa-l observi.
Dar (B) se baga sub apa si-ti desface sutienul el vrea doar sa te vada goala asta e ideea lui, cel mai bine e sa te intilnesti cu (C).

| darkie a răspuns:

B e disperat dupa uh happy si sincer cu C nu o sa tina relatia prea multwinking