| Alucard95 a întrebat:

Am fost cu o fata mai de mult.Eu o placeam mult dar imi parea ca ei nu prea ii placea de mine.Am fost plecat aproape jumate de an in Italia.Acum ea este cu alt baiat si acum eu ii place foarte mult de mine si eu o mai plac. Ea nu prea il place pe baiatul ala dar totusi sta cu eu. spuneti-mi acum cum trebuie sa procedez.

Răspuns Câştigător
| Naty_7022 a răspuns:

Pai 90 % e facut daca zici ca te place pe tine. comporta-te frumos cu ea si spune-i ca o placi dar din pacate ea este cu altcineva.si nu ii spune tu sa sa desparta de baiatul cu care este impreuna, dar fa-o sa vrea ea astabig grin bafta multa!

2 răspunsuri:
| Iubirikiii a răspuns:

Pai du-te si date la ea fai cadouri frumoase... iate in vb cu ea daca il pl p baiatul ala ajut-o cand are nevoie comportate ffrumos si chestii in astea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca spui ca nu mai simti nimic pentru ea, ii poti spune ca daca nu a vrut atunci, acum nu mai are nici un efect daca vrea sa fie cu tine. Si intreab-o de ce te place acum. Intreab-o daca nu cumva e interesata de banii tai. Bafta si sper ca te-am ajutat!happy