| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.Am si eu o intrebare:Cum sa o invit pe prietena mea la mine.Adica ce sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| Mirunelu a răspuns:

Vrei sa vii la mine sa ne uitam la un film?

5 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Pur si simplu o chemi.

| MrAlex a răspuns:

Du-te la ea...intreab-o daca ar vrea sa vina la tine sa va cunoasteti si voi mai bine, sa mai stati de vorbawinking

| Darcky a răspuns:

Pai.poti incepe prin a deschide portile relatiei voastre cat mai mult(in caz ca vrei contact sexual) sa incerci sa ii castigi increderea, sa o faci sa vrea acel lucru..Si sa nu o grabesti! happy Daca vrei doar sa o chemi asa.pur si simplu. spune, si te voi ajuta cu alt raspuns! happy

| didi27 a răspuns (pentru Darcky):

Vreau doar asa deocamdata

| Darcky a răspuns (pentru didi27):

Atunci pur si simplu cheam`o pe la tine. spune`i ca vrei doar sa vb..nu alceva happy