| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare legata de facebook! mi-am facut de curand cont pe facebook(am 2 zile de cand il am). si cand vreau sa las comentarii nu-mi apare nici o caseta in care sa scriu.nu pot lasa comentarii.ati patit si voi? si daca da cum ati rezolvat problema?! va rog raspundeti:dau vot si funda!:d.multumesc!(scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| DnBSniper a răspuns:

Activeaza-ti Facebooku prin Email

2 răspunsuri:
| RobertTmroo a răspuns:

Comentarii poti sa lasi doar la "prietenii/persoanele" pe care ii ai in lista ta de "Prieteni", adica doar celor carora le-ai trimis sau ai primit cerere de prietenie si ai dat "accept", dar si aici mai pot sa fie unii care si-au ales din setarile facebookului varianta de a nu putea adauga comentarii/like-uri doar anumite persoane...
Incearca prima oara sa adaugi un comentariu la o prietena/prieten pe care deja il ai in lista ta de prieteni si unde sti sigur ca nu are nici o setare pusa de ei, vreo restrictie..., daca nici aici nu poti sa adaugi comentarii atunci cu siguranta "browserul" (adica internet explorarul sau ce a ce folosesti tu de pe calculatorul tau)e mai vechi si nu face fata facebookului de azi, in acest caz deschizi pagina "google" si aici scrii ca de exemplu "google chrome" si dupa ce il gaseste pe net dai click pe "Descarcati Google Chrome" (este gratuit si legal), in cateva secunde il vei avea pe calculator si toate programele vor trebui sa iti mearga mult mai bine, mai repede inclusiv facebookul fara erori.
Zi faina sa ai si bafta happy!

| TeooTeo a răspuns:

Inseamna ca nu ai acea persoana la prieteni happy