| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu mine insumi poate? In 3 saptamani fac 17 ani. Cu baietii ma inteleg foarte bine vorbesc nicio problema dar cu orice fata nu pot vorbi. Nu stiu sunt mai timid de fel dar depinde si de situatie uneori nu sunt deloc timid. Nu am avut primul sarut si asa. stiu poate veti zice ca este timp insa simt nevoia unei fete care sa-mi fie iubita. sa fie apropiata de mine. si am pus ochii sa zic asa. prima oara cand am incercat m-am lovit de un refuz de la respectiva asta este. Si prieteni apropiati am 1. am nevoie de mai multe persoane cu care sa vorbesc. Eu sunt sociabil. inteleg lumea, iert repede si ma consider de treaba dar nu stiu de ce sunt asa. Simt nevoia unei iubite. O fata caruia i-as putea oferi iubirea mea... Cine m-ar putea ajuta cu niste sfaturi si are timp ar putea sa o faca si pe privat. pentru ca acolo pot sa dau mai multe detalii.

2 răspunsuri:
| kentake0 a răspuns:

Uita-te la un film XXX, recomand, probabil ca dupa ce te vei uita, ti se va schimba logica, si vei incepe sa abordezi mai multe fete. Iti doresc bafta!

| Vizi112Gl a răspuns:

Esti tanar, nu iubi ca-ti distrugi viata!