| siller a întrebat:

Buna TPU... am si eu o problema. imi place de o fata care e sa zicem asa adept al stilului "emo" si ii sta bine oricum in asa stil. deci intrebarea e : cum s-o cuceresc? si cum s-o fac sa se lase de acest stil?

Răspuns Câştigător
| iJustWannaDance a răspuns:

De ce vrei sa se lase de stilul 3mo daca spui ca ii sta bine? poate tie iti place de ea tocmai pentru ca are acest stil.
nu iti trebuie neaparat o metoda de a o cuceri; trebuie doar sa fii u insuti... adica gandeste-te ca daca vei avea un comportament diferit cu ea fata de cel normal si ii va place atunci de tine, nu se va indragosti de ADEVARATUL TU, ci de ceea ce vrei tu sa pari pentru a-i face ei pe plac. Foloseste metodele care le-ai aplicat si la alte fete; ma refer la flirturi simple. doar daca se imbraca la fel ca un emo, asta nu inseamna ca e cu adevarat emo!winking

2 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Plangi dupa ea, sigur o cuceresti. Si aaa da, spune-i ca iti place animalulu "lama", cu asta o dai gata!
Glumeam Romeo
Incearca sa faci glume, sa o intrebi ce muzica ii place, cum ii place sa petreaca timpul liber... incearca cumva sa ajungi la sufletul ei si sigur o cuceresti, si apropo nu o lua din prima cu papusa, iubire etc.

| leader a răspuns:

1) daca e doar stil. atunci poti sa vb cu ea. stai cu ea un pic. 2 3 saptamana. va indagostiti unu de altul. si ii spui frumos... ma cam deranjeaza stilul tau. as dori sa il mai simplifici un pic. fara creion negru. par nu stiu cum. spune-i ca este frumoasa oricum.
2) daca nu este decat un stil. si sufera nu stiu din ce motive. ar trebui sa o lasi laughing eu m-am incrucat cu din astea si am suferit thinking nici sa nu incerci sa o ajuti. sa-i zici gen. spune-mi problemele tale. te pot ajuta. ca nu o sa vrea thinking iti spun sincer. dar totusi daca vrei sa o cuceresti. trebuie sa stii ca fetelor astora. nu prea le plac baietii tunsi scurt. sau nu stiu cum. le plac aia mai nonconformisti. adica cu freze ciudate. chestii din astea. incearca sa-ti faci o freza de aia. imbracate alfel. mai funcky. du-te la ea si spune-i ca o placi... si ca ti-ai dorii id-ul ei. ea se uita la tine si daca ii place de tine o sa ti-l de-a. daca nu. nu o sa ti-l de a laughing. dp mess vezi tu ce faci. vb un pic cu ea apoi ii zici hai la un suc. si la suc o saruti. te plimbi cu ea si gata.