| anonim_4396 a întrebat:

Cum cuceresc o fata care nu ma place?

Răspuns Câştigător
| liz23 a răspuns:

Daca esti convins ca nu te place, ce raspunsuri crezi ca poti primi? Nu este nici prima nici ultima fata de care o sa-ti placa, iar la un moment dat va fi una caruia in va placea de tine cu siguranta.

6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu exista reteta!

April
| April a răspuns:

Doar daca-l impusti pe Basescu asa cum a facut acel tanar american care l-a impuscat pe Reagan numai ca sa atraga atentia unei cunoscute actrite americane...Asta daca esti dispus sa suporti si consecintele...Lasand gluma la o parte, de ce sa nu incerci sa cuceresti o fata care te place?

| aNgeLitoOqueviVeEneLinFierNomArIA a răspuns:

De inceput BUNA! si in primul rand ce crezi tu ca nu-i place la tine? fizicul comportamentul personalitatea nu stiu...
si dragoste cu sila nu se poate dar incearca sa vorbesti cu ea sa o castigi mai intai ca prietena si apoi cu timpul va obisnuiti unul cu altul si poate iese ceva...big grinparerea meabig grin SUCCES!:*

| YepIsSuspended a răspuns:

Acum ce mai vrei? luna de pe cer?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic asa las-o'n balta nu te place asta e fa cum zice prima fata de acolo daca nu ani ce face eu am vreo 10 fete care ma plac Si gandirea mea e astfel mie numi trebuie prietena nici prieten ca nu-s gay si faza e ca sa zicem sunt un fel de "I LOVE mE" pentru ca cum zice napoleon despre femei (cautati pe net) si eva a muscat prima din mar nu adam si m-am gandit ca daca le place intr-adevar de mine sa fac ele pasu ca pe mine nu ma intereseazasi vreau sa zic ca, chiar is frumoase fetele

| bubu_9742 a răspuns:

Te resemnezi, asta daca te cunoaste si e sigura ca nu te place