| love96 a întrebat:

am si eu o problema: imi place de un coleg (si cred ca si lui ii place de mine- sau ii placea) dar nu stiu cum sa ii spun... adica imi e teama de reactia lui... mersi anticipat:*

Răspuns Câştigător
| FunnyMoment a răspuns:

Bunabig grin.Sunt mai multe variante.
1.Du-te la el si spune-i in fata si daca primesti un raspuns negativ ii spui ca a fost provocare de la X (unde X este o prietena sau cineva care a fost de acord sa participe la planul taubig grin)
2. Pune o prietena sa vorbeasca cu el, mai mult in gluma ca daca primesti un raspuns negativ sa nu creada ca ea vorbea serios.Cea de genul:"Stii ce m-am gandit acum? Cred ca v-ar sta bine tie si lui Ythinking"unde Y e numele taubig grin.
3. Spune-i pe mess.Asta nu este cel mai romantic lucru dar merita sa incercibig grin. Daca primesti un "nu" ca raspuns ii poti zice ca ai trimis mesaj in toata lista ca sa vezi ce reactie au prieteniilaughing.
Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin. Funda?batting eyelashes

FunnyMoment

2 răspunsuri:
| andu_9113 a răspuns:

Nu ai de unde sa stii reactia lui.cel mai bine si mai matur este sa ii zc uh:il chemi undeva unde sa fiti voi si ii zici, sau daca iti este rusine ii sp la tel, dar mai bine e fata'n fata. succes :*

| baubau501 a răspuns:

Zii lui prin colegi... asa am facut si eu sper sa te ajute