| SarahChristophe a întrebat:

Am si eu o problema si sunt chiar ingrijorata..astazi eram la iubitul meu si ne jucam si el mi-a bagat degetul in vagin. Dupa ceva timp mi-a curs sange.Nu a fost o cantitane mare, dar m-am patat.Menstruatie nu poate fi deoarece mi-a trecut acum o saptamana.Nu m-a durut si nici acum nu ma doare.Am mai facut asta odata si tot asa mi-a curs sange, asta fiind acum doua-trei zile.Nici atunci nu m-a durut.
Ar fi cazul sa ma ingrijorez? Am de ce sa imi fie teama? Se poate sa nu mai fiu virgina?:-s
Va rog frumos chiar as avea nevoie de putin ajutor. Daca se poate fara sa faca cineva misto:*
Multumesc anticipat:*

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mai esti cu siguranta virgina, fiindca ai fost masturbata de catre partener si deci ai avut contact sexual. In plus, ti s-a rupt si himenul (marturie stand sangerarea). Nu ai de ce sa-ti faci griji, atata timp cat te duci la ginecolog in prima luna de la deflorare si regulat apoi. Esti de-acum femeie, ai niste responsabilitati suplimentare, atata tot.

| secsilicioasa a răspuns:

Scumpa,daca esti virgina,asa cum banuiesc,atunci ti s-a fragmentat himenul, nu doare cu degetele daca esti relaxata, ceea ce probabil ai fost, nu esti complet dezvirginata, dar totusi nici virgina complet nu mai esti!happy Iti sugerez sa ai mare grija pe viitor.(fundita?)

| Crazyfish a răspuns:

Spune pa, virgina nu mai esti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil te a dezvirginat.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU mai eşti virgină!
Himenul s-a rupt ( parţial sau total ) în timpul acelor "joculeţe"...

NU ai de ce să te îngrijorezi şi să-ţi fie teamă, NU rămâi însărcinată de la penetrarea cu degetul.
Cel mult, poţi face o infecţie locală ( dacă prietenul nu era curat pe mâini ).

Toate cele bune.

| drogh a răspuns:

Cu siguranţă nu mai eşti virgină dacă ţi-a curs sânge, chiar dacă nu te doare...Nu ai de ce să te îngrijorezi.

| hotdesire a răspuns:

Ti-ai pierdut virginitateawinking

| David97tpu a răspuns:

E posibil sa iti fi rupt himenu(membrana care dovedeste virginitatea), nu doare decat daca faci sex