| dog_9290 a întrebat:

am si eu o problema si vreau sa va cer ajutorul.este vorba despre un baiat.Anul trecut am avut o cearta urata si n-am mai vorbit pana in septembrie 2010 pana l-am felicitat pentru meciul de fotbal castigat. El, fiind in echipa de fotbal a plecat la un campionat si am mers si eu cu niste prietene de ale mele. Pe teren in gluma a dat cu mingea in spatele meu big grinbig grinbig grin si na atunci am inceput sa ne fugarim sa ne bagam unul pe altu in seama.Noi 2 nu prea vorbim.Acum cateva zile eram in curtea scolii cu niste colege si a venit si el cu prietenii lui.Stateam de vorba despre o activitate care se face de sf valentin in care noi fetele trebuie sa le dam cadouri baietilor si mie mi-a picat un alt baiat nu el.atunci pe fata lui s-a inscris o privire de "jale" cred ca ii parea rau ca nu a fost el.
As vrea sa-l intreb daca vrea sa fim impreuna dar nu stiu cum.Imi este rusine sa ii spun in fata. Mi-e frica sa nu ma refuze si apoi sa rada colegii mei de mine (ideea e ca in clasa mea sunt niste baieti nesimtiti RAU). Astept niste sfaturi. cel care ma ajuta primeste vot+fundita si celelalte raspunsuri doar vot big grinbig grin

1 răspuns:
| sergent91 a răspuns:

Incearca sa ii lasi un bilet in care ii spui ca vrei sa fiti impreuna.