| Saitam a întrebat:

Salut,am o problema cand vine vorba de fotbal,ma refer ca atunci cand joc la un campionat sau cu spectatori, am asa acea teama in mine sa nu pierd mingea sau sa nu ratez etc...ce as putea sa fac sa scap de aceste emotii? m-ar ajuta muzica inainte de meci?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Gandeste-te la altceva. Putin mai multa incredere in tine n-ar strica. Citeste si pe aici: http://florinrosoga.ro/blog/cum-sa-cresti-increderea-in-sine/

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Tu trebuie sa te gandesti ca spectatorii au venit sa vada ceva frumos si nu trebuie sa îi dezamagesti. Joaca cu incredere fara teama.

| Saitam explică (pentru RobertMoon):

Multumesc pentru sfat, am sa incercwinking

| Salontanul a răspuns (pentru Saitam):

Multumesc si eu pentru apreciere. Succes!

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Salut am patit si eu acelasi lucru cand am inceput sa joc fotbal...la antrenament eram foarte buna iar in meci dabea puteam sa tin mingea sub control.Da te-ar ajuta sa asculti muzica iar cand intrii pe teren nu te gandi la spectatori incearca sa te gandesti la ceva ce iti place.Bafta