| micheilla a întrebat:

Ao o poveste cam ciudata si sper sa o intelegeti! Sa incep cu inceputul.Acum cateva luni imi placea de un baiat pe parcurs am mi-a spus ca ma place si ca ma iubeste foarte mult. I-am spus ca si eu il plac si tin mult la el.Am inceput sa tinem unu la altu foarte mult eram foarte apropiati! El venea la mine ma tinea in brate uneori mai avea tendinta de-a ma saruta(e rusinos). Dupa ceva timp a prins TPU de-a ma saruta (desi nu suntem impreuna). Nici pana in ziua de azi nu suntem impreuna desi ne iubim si ne sarutam(foarte ciudat)! El e foarte gelos cand ma vede cu un baiat sau ca se da un baiat la mine.Este un baiat care ma place si sincer incep sa prind drag de el si nu stiu ce sa fac! Nu am nici o obligatie sa stau langa primul baiat pentru ca nu suntem impreuna, dar il iubesc mult si nu stiu ce sa fac! Voi ce parere aveti? AJUTOR! Multumesc dau FUNDITA!

3 răspunsuri:
| mytzzy_8364 a răspuns:

Pai daca va iubiti reciproc inseamna ca aveti sansa sa fiti impreuna, si daca este gelos inseamna ca tine la tine si nu ar vrea sa te piarda. daca nu snteti impreuna nu ar trebui sa-l lasi sa te sarute pentru ca la un momendat o sa faca ce vrea cu tine, sper ca ti'am fost de folos!

| Amorezatul a răspuns:

In ziua de azi nu se mai obijnieste celebrul 'vrei sa fi prietena mea' ci se intelege de la sine, atat timp cat amadoi va comportati ca avand o relatie, inseamna ca aveti o relatie dar niciunul dintre voi nu vrea sa si-o asume! Cel mai simplu intrebi: noi suntem impreuna sau nu? Iar daca tu crezi ca aveti o relatie spune-i asta!

| Alex777 a răspuns:

Un adevarat barbat asa si face daca este indragostit este gelos si arata ca te iubeste, arata ca tu esti in inima lui si nu-i place cand te vede in priajma altui baiat, pai daca zici ca nu sunteti impreuna de aia el nu-ti zice nimic cand te vede cu alt baia, ci doar e gelos, si cred ca trebuie sa-l intrebi daca tu insemni ceva pentru el, sau sa-i arati aceasta prin dragoste