| Deliaa94 a întrebat:

as avea nevoie de niste păreri, cunosc un baiat de 2 ani dar suntem doar prieteni, nu foarte apropiati dar cand ne vedem vorbim ne salutam. De o perioada nu foarte lunga ne-am apropiat mai mult cum ar fi ca am ramas de doua ori la el acasa dar nu am avut raport sexual, in schimb a vrut sa dorm pe pieptul lui care lucrul asta el a zis si ne-am tinut si de mana in timp ce dormeam. O singură data ne-am sarutat intr-o seara dar, doar atat. Voi ce ziceti? Daca era altul poate ca sarea pe mine sau daca voia doar aventura se intampla. Dar a dat de inteles ca nu vrea asta. Voi ce parere aveti? Nici unu nu a luat initiativa mai mult sa se întâmple, doar ca am dormit impreuna îmbrățișati si tinandu-ne de mana. Eu nu vreau sa ma grăbesc. Vreau sa vina lucrurile de la sine. Si cred ca si el asta vrea. Voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Chiar dacă nu se grăbește, e clar că vrea (și) sex.

| Andreeush a răspuns:

Asta numai voi știți, dacă vreți să aveți o relație sau nu.
El pare băiat ok, altul probabil ar fi profitat de situație.

| Sofer a răspuns:

O sa aveți o relație frumoasa. Succes :X

| cristimihailov a răspuns:

Poate considera ca are ciocul stramb si ii e frica ca o sa il respingi. De aceea te asteapta.

| Pantagruel a răspuns:

Data viitoare ofera-i macar un handjob. E baiat de treaba.

| Iulian998876 a răspuns:

înseamă ca este un băiat foarte bun și nu vrea sa te răneasca, ai grija de el ca asa ceva nu prea mai găsești în ziua de azi