| Maria12 a întrebat:

happy As avea si eu o intrebare, poate vi se pare ciudata, dar este normal ca pana acum nu am avut nici o relatie(am 16 ani jumate)! Am mai fost indragostita de vreo 4 ori dar pana acum nu am avut nici o relatie cu nimeni,nici primul meu sarut nu l-am avut! Oare ce credeti, oare ma gandesc la asa ceva prea repede? Ca multe fete de varsta mea au avut chiar multe relatii, iar eu nici una! Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Madalynna123 a răspuns:

Nu e nici.o problema, ai timp... eu am 18 ani si inca nu am avut o relatie, toate vin la timpul lor, stai linistita, in curand o sa ai si tu marea ta iubire, o relatie pe care niciodata nu o s-o uiti! Funda?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai timp, mai astepta, momentan realizate profesional cu scoala

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu te impacienta, totul la vremea sa.

| Țoglă a răspuns:

Este absolut normal la vârsta asta să nu ai relații... Dacă aveai 30 de ani și fără relații, parcă era ceva mai de atenție.
Concentrează-te pe școală și ia-ți bac-ul că-i foarte important.