| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa aflu "semnele" dupa care observi ca un baiat te place.

Iata cazul meu: am in clasa un baiat, il urasc practic, dar el se uita la mine "straniu", de ex: il trece la tabla si cand profesoara se sustrage, el prinde momentul si ma priveste, se ia de mine des, cand altii baieti se apropie de mine el incepe sa spuna: "Iata iubiteii" si ceva de genul asta.

As dori sa stiu, cum credeti voi, ma place sau nu?

7 răspunsuri:
| Catacata7799 a răspuns:

Probabil ca te place, dar poate sa faca toate astea si din rautate, dar cel mai probabil te place.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Gata a ti inceput de ieri scoala si vă arde de prostii? citi ani ai, dar el?

| YumiHozuki a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Yeah, you're right. Pai eu nici nu doresc cineva sa ma placa, dar nici mie sa nu imi placa de cineva. Nu sunt asa tip de persoana care umbla cu baietii sau sa plang din cauza unor prosti, mai bine as sta acasa.
Pai eu am 14 ani, degraba implinesc 15, dar el are 15 deja.
Eu am observat ca el ma place de anul trecut.

| Wøodenpints a răspuns:

Așa-i că încă n-aveți buletin?

greece12
| greece12 a răspuns:

In doua cuvinte,cand un baiat te place iti da atentie. Pozitiva sau negativa, nu are importanta, cert este ca esti centrul atentiei lui si orice face are legatura cu tine.
Si, din ce ne spui, baiatul probabil te place.

| neutrino a răspuns:

Sigur ca te place, dar mai mult inca nu poate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-ar putea. dar mai tatoneaza.