| Sadness12 a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu stiu daca si el ma place..De fiecare data cand ma vede la scoala se uita la mine sau incepe sa se joace cu kendama..Si mereu cand trece pe langa clasa mea se uita catre banca unde stau eu.
Care sunt semnele ca un baiat te place? Incearca sa iti atraga atentia sau sa te faca sa il observi? Dau funda

3 răspunsuri:
| superasu03 a răspuns:

Buna sunt 2 genuri de barbati. Primul gen: barbati care nu le este frica de un refuz si cu o fire mai energica, vorbesc mult etc.
Iar al doilea gen: baieti mai timizi care le este frica sa spuna ce simte deoarece poate tu nu simti la fel si se face de rusine (gandirea lui), Daca se uita la tine si cand te uiti si tu intoarce capul e clar ca te place sau cand vorbiti nu stie ce sa iti spuna se blocheaza. Parerea mea este sa incerci sa vorbesti cu el sa ii dai mici semne ca si tu il placi pe el.

Sper ca am fost de ajutor Bafta happy

| QuizzyFuN a răspuns:

Simplu spune-i, sunt un baiat si daca fata care mi.ar place ar fi foarte fain, dar din pacate sunt timid, nu stiu de ce dau acest sfat

| Veronicist a răspuns:

Spune-i ca ai și tu o gaura pentru pentru spikeul lui