| Dshdbsn a întrebat:

As vrea sa ma ajutați sa compun un mesaj pentru un Actor de care imi place foarte mult. As vrea sa imi exprim entuziasmul vis a vis de munca lui dar nu imi găsesc tocmai cuvintele potrivite. multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Am vrut sa compun o poezie pentru un om obisnuit care voia sa imi scrie mie, un actor celebru, dar nu imi gasesc cuvintele. Halp pliz.

| Kingsley a răspuns:

Am vrut sa iti scriu un roman, dar am realizat ca probabil nu am exprimat exact ce tu doresti. Eu zic sa iti pui pe o foaie 5-6 ganduri de admiratie cu privire la acest actor, si apoi sa le pui cap la cap folosind expresii si figuri artistice, dar in asa fel incat sa nu fie prea "umflat". Sa fie ceva cu stil, rafinat.

| Mmonicuta a răspuns:

Salut,

Ce farmec are mesajul daca nu il scrii tu?

Haide, poti; pune-ti gandurile pe hartie si reformuleaza-le pe urma, sa sune simplu, dar elegant.

Cu drag,
Monica