| AndreiV1111 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa ma inscriu la fotbal dar un prieten care e acolo mi-a zis ca dusuriile sunt la comun eu sunt cam pudic este adevarat ca acolo aia umbla goi *am 15 ani*

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Esti de-a dreptul comic/hilar sau chiar ignorant daca dupa parerea ta crezii/ai impresia ca fiecare jucator imbraca un slip de baie si asa intra in sala de dusuri ca sa se spele/faca dus dupa terminarea meciurilor? laughing big grin

| RAY a răspuns:

Mare lucru ca doar nu o sa te violeze baieti

| Veltorb a răspuns:

Vezi să nu scapi săpunu