| Iiuoanaaa a întrebat:

Buna TPU
as vrea sa stiu care sunt semnele ca un baiat este eccitat
dar semnele ca o fata e eccitata?
dau fundda

Răspuns Câştigător
| GLu a răspuns:

Le fete:le cresterea ritmul cardiac, dilatarea pupilei, cresterea ritmului respirator, senzatie de "furnicaturi" la nivelul sanilor, si zonei genitale;
La baieti: cresterea ritmului cardiac, unele persoane transpiratia palmelor, si intarirea organului genital.

4 răspunsuri:
| HotChoclate a răspuns:

Pentru "eccitat" nu stiu.

| Sultana_4823 a răspuns:

Nu stiu de-astea.

| Hash001 a răspuns:

Eccitat? Se zice EXCITAT.
la ambii: pupile dilatate, stimuli asupra organelor genitale

| Ella_Princess_1994 a răspuns:

La baiat:iti repeta ca vrea sex, iti spune prostii, se masturbeaza, are **** sculata; la fata:se masturbeaza, vrea sex, nu are stare; funda?