| andradaaa_2723 a întrebat:

Buna tpu.sunt noua p-aici. as vrea sa stiu si eu care sunt semnele ca un baiat e indragostit de o prietena sa?

1 răspuns:
| TitiDrLove a răspuns:

Incearca sa discute cat mai mult timp cu tine,cauta subiecte de discutii.
Incearca sa iti castige tot mai mult increderea,sa te faca sa tee simti speciala! Vor veni si complimente din partea sa... dupa modul de abordare in anumite situatii iti vei da seama daca tet place cu adevarat sau nu. Daca exista lucruri care nu ii convin,dar el tot incearca sa iti fie alaturi e clar ca te place! Cel mai bine e sa discuti cu el, sa va dati intalnire si sa il intrebi daca te place, ii spui ca il placi.si o sa vezi ce va iesi happy
Mult noroc iti doresc domnitzabatting eyelashes