| Dianaaaaaioanaaaaaa a întrebat:

As vrea si eu sa stiu daca PROFECUND INO au eficienta? Mentionez ca am ovare polichistice dar de 2 luni mi-a venit menstruatia regulat si incerc de aproape un an sa fac un bebe si nimic.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Pentru a afla dacă acest medicament este bun recomand consultul medicului tău ginecolog.Nu recomand tratamentul după ureche mai ales în situația ta că fiind chisturi înseamnă că ovulul nu ajunge în uter, şi normal că nu poţi avea copilaşi.Ca idee poți citii acest articol:
https://www.medicover.ro/......,102,n,285
Poate te ajută.

| Willis a răspuns:

Îți recomand pe doctorul Brănescu de la Polizu. Și soția lui are aceiași meserie. Dar tu mergi la el.
Mai multe cunoștințe au fost cu aceleași probleme ca a ta, și acum toate au copii...

| Biancawild a răspuns:

Buna! Te incurajez sa mergi sa vorbesti cu medicul tau ginecolog! Fiecare organism se comporta altfel si ce imi prieste mie poate nu iti prieste si tie! Daca ti s-a recomandat deja de medicul tau, atunci tot ce poti face este sa urmezi tratamentul prescris ori, daca nu ai incredere, sa vizitezi alt medic! Multa sanatate!