| SweetyL a întrebat:

As vrea si eu un site in genul lui animezup (nu ca as vrea animeuri dar vreau ffff mult povesti romantice). Daca nu stiti neaparat site. uri imi puteti recomanda carti de dragoste sau chiar imi puteti spune povestea voastra de dragoste sau una pe care o stiti dar nu a fost publicata. Cea mai buna primeste funda!

3 răspunsuri:
| SweetyL explică:

Tu esti cam prost saracu' de tine daca crezi asta! Sincer cred ca tu ai numai pornografie in cap pentru ca eu am intrebat de carti de dragoste nu de site.uri porno, si sunt sigura ca daca intrebam de asta tu mi.ai fi dat o lista interminabila pe o frecventezi tu FRUSTRATULE! Asa ca hai mars si taci din gura!

| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a răspuns:

Buna.O carte de dragoste foarte frumoasa e "Nu plange sub clar de luna" de Heather Davislove struck. cred ca te-am ajutat/pupici:*

| CosmiMss a răspuns:

Iti pot da exemple de anime romance pe care le gasesti subtritrate pe trilulilu. Le-am vazut pe toate si sunt foarte bune :
-Vampire kinght
-Sword art online
-Kimi ni todoke
-Hiiro no kakera
-Ao haru ride
-Toradora
-Bokura ga ita
-Mirai Nikki
-Brothers conflict
-Sukitte iinayo
-Ituzura na kiss
-Tonari no kaibutsu-kun
-Kami-sama hajimemashita
-Amnesia
-Otomoe Youkay Zakuro
-Inu X Boku SS
-Sankarea
-Ookami-san
-Ookami shoujo to kuro ouji
(Nu sunt in ordine. Sper ca nu te-am plictisit, dar daca esti otaku ca si mine probabil stii multe din ele. Sper ca te-am ajutat. :* )