| jesus6935 a întrebat:

asta este prima mea intrebare,deci, am sunt cu o fata pe numa Constanta si toti radeau de mine ca sunt cu o fata care este populata, radeau de mine ca ea are 41 eu 17, nu inteleg care e faza, efectiv m-am simtit jignit de afirmatiile lor si chiar nu stiu cum sa scap de ei, ma enerveaza la culme, imi vine sa ma tai cu flexul, ceva, lama fina,culmea e ca parintii sunt de acord cu asta, chiar nu stiu cum sa rezolv problema, pareri? Dau funda

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum ar putea parintii sa fie de acord ca baiatul lor de 17 ani sa umble cu o femeie de 41, mai mare ca propria mamica?! Eu asta nu pricep, nici ce-i in capul lor, nici in al tau.
Apai, aia este prostituata la care te duci, sau de ce esti asa de atasat de ea?
Cat priveste popularitatea si popularizarea, vezi ca-s doi termeni total diferiti, in cazul de fata, "populata" poate fii doar o localitate, nu si o femeie.
Cat priveste parerea altora, poate ar trebui sa stai in lume ata si sa nu mai asculti la ce spun unii si altii, ca oricum nu intelegi. Poate si tu si parintii tai sunteti mai speciali si atunci sunteti diferiti de restul lumii.

| Coloringthevoid a răspuns (pentru Violleta2022):

T e langa R pe tastatura.O simpla greseala de moment.

| corbulalbrosu a răspuns:

Auzi la el laughing flex!, lama fina?, bine ca nu cutitas de unghiera. rolling on the floor Foloseste pumnalul confectionat din obsidiana si i-ai dat gata. Pe toti. Pana la ultimul ....mohican. Nu cel al lui J.F.Cooper, ci cel...din Constanta. Presupun ca stii ce urmeaza sa faci, nu? big grin

| T0T a răspuns:

Constanța e populată dar nu are 41 ci 283.872 de locuitori.
Mai bine să te tai cu drujba și să te tunzi cu mașina de călcat iarba, flexul îl lași pentru ceilalți.

| Mânzu_Gherebeș_1989 a răspuns (pentru T0T):

Bine tata! Eu iti dadeam funda sa-mi bag picioarele laughing)))

| Mânzu_Gherebeș_1989 a răspuns (pentru T0T):

Funda iti dadeam de eram in locul lui sa-mi bag picioarele laughing))

| ZMUCI a răspuns:

Pai unde-s banii despre care dai cu ciocu?

| Whaity a răspuns:

Asta sigur e iubite un copil de 17 ani are iubita si se va căsători cu una de 72 de ani deci la tine e mai tânara, rad de tine ca îti place de cineva asa bătrân e super wow nu te omorâ pentru ei ca na totuși, si fi cu ea in continuare dar asta ca aduce multe bârfe trebuie sa alegi între iubire sau o viata mai normala (eu cred ca ar trebui sa fii cu ea)