| tascovicitedybear a întrebat:

Astazi am facut amor cu prietenul meu si mi-a bagat un deget in fund.Mi-a placut foarte mult, dar lui nu, probabil pentru ca nu ma spalasem foarte bine inainte.Cum pot sa-l conving ca o sa ma spal si ca merita sa mai facem?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai exact asa, vorbesti cu el, si ii spui asta. Daca te crede, probabil o sa mai faca asta.

| Sofer a răspuns:

Trebuie curățată zona. Încearcă sexul anal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A scos nutela pe dești?laughing Că catlaughing

| Bariel a răspuns:

Sa-ți faci clisma happy, apoi propune-i sa incercati anal, e placut si pentru barbati deoarece e mai placut si poti si sa ejaculezi in anus fara consecinte. Dar neaparat sa-ți faci o clisma

| Ancandf875 a răspuns:

Trebuie sa faci clisma.Pentru asta poti sa te duci la farmacie si sa ceri clisma lax