| lorenajjke a întrebat:

Bună TPU, astăzi am iesit cu iubitul meu și am mers la film, in timpul filmului a inceput sa ma pipăie pe sâni, credeți ca i s-a sculat sau a făcut-o pur si simplu din greseală, iar apoi când am iesit de la film eram singuri și am inceput să ne sărutăm sălbatic in timp ce el mă pipaia, eu eram udă toată, oare el s-a excitat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-ai fi putut da singura seama daca penisul ii este intrat in erectie, prin simpla plasare (bineinteles neintentionata big grin)a palmei tale in acea parte a corpului lui. Iar dupa ce ati iesit de la film, ai fi putut foarte simplu sa-ti apropii mana, piciorul sau sa-ti lipesti/apesi partea de jos a abdomenului de aceeasi parte a lui si in mod sigur ai fi simtit daca are ceva intarit. big grin Sanatate!

| lorenajjke explică (pentru corbulalbrosu):

Din pacate avea un hanoram larg si lung si un tricou pe sub deci chiar daca m-am apasat n am simtit nimic

| corbulalbrosu a răspuns (pentru lorenajjke):

Dar cu mainile ce ai facut? Unde le-ai tinut? thinking

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da... din greseala... Si cand o sa te penetreze, tot asa, i-a ajuns penisu din greseala pe la tine prin gaurica

| Violleta2022 a răspuns:

Daca te-a pipait pe san si prin alte parti, aia nu a fost greseala, ci chiar a fost intentia lui.
Cat despre excitatia lui, doar el iti poate spune, sau tu... daca-l pipaiai.

Răspuns utilizator avertizat