| AntoniaLove11 a întrebat:

happy ati putea sa imi dati o sugestie cum sa ii spun unui baiat ca il plac? happy cerd ca si el ma place pantru ca la scoala,in fiecare pauza vine si vorbeste cu mine,ma baga mult in seama si cand stau in banca si scriu ceva vine langa mine si se aseaza si incepe sa vorbeasca big grin deci cum sa ii spun ca il plac? si nu imi dati ideea sa rog o prietena sa il intrebe, pentru ca am folosit-o de multe ori si niciodata nu a tinut

Răspuns Câştigător
| daiditz89 a răspuns:

Pai, cel mai bine e sa faci si tu ca el..zambeste-i cand va intalniti privirile, intra si tu in conversatie cu el...happy

1 răspuns:
| shadow72 a răspuns:

Uite o chestie jmekera rau tare. daca iti cere tema fa asa.
cand vine sa iti ceara tema, un pix sau orice ii spui ca il dai doar daca te scoate la o plimbare dupa ore...si acolo prea blonda sa fii sa nu te descurci