| EuAndreia a întrebat:

Aveti un laptop, adica de la firma DELL aveti dell inspiron mini 10 sau 9? Cat de mare este? Este bun?(laptop/notebook dell insipiron mini 10/9) Ce marime are?(? x? )Cat ati dat pe el?

1 răspuns:
| abubusd a răspuns:

Sall! Este destul de bun, dar daca vrei sa iti iei un notebook cu adevarat bun si a carui baterie tine mult iti recomand Samsung N 150 Plus. Bateria te tine aproximativ 6-7 ore si are o rezoluti efoarte buna; te poti uita la filme chiar si pe lumina puternica, se vede foarte bine si este fff bun