| أحب_دينيسا_أحب_ديني_1984 a întrebat:

Azi am fost lovit sub centura de o fata. In acel moment am simtit o durere oribila, dar am mers acasa. Insa abia acum a inceput sa ma doara extrem de tare. Testiculele se misca repede si ma doare rau... Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea sa-ti aplici peste scrot/testicule o compresa imbibata cu apa cat mai rece, pe care sa o schimbi cand se incalzeste prea mult. Sau intr-o punguta de plastic sa pui apa amestecata cu gheata pisata, si sa o tii aplicata peste testicule pana cand apare senzatia de ''arsura'' si tot asa sa o tii cateva minute dar nu prea multe, sa o schimbi din cand in cand. In decurs de 12-24 de ore senzatia de durere va dispare complet. Multa sanatate!

| devilshelp a răspuns:

Daca ti-ai primit-o asa tare imi asum ca fie ai fost nesimtit, fie e fata aia isterica. Pune niste gheata si ia o pastila de durere eventual. Daca inca te mai doare dupa 3-4 zile spune-i mamei tale si mergeti la doctor. Pe viitor incearca sa nu mai stai cu fete isterice sau sa nu mai fii nesimtit happy

| Treaem24 a răspuns:

Geata